خرید شارژ

خرید مستقیم شارژ سیم کارت

سیم کارت خود را مستقیم و بدون واسطه با تومن شارژ کنید. شارژ ایرانسل، شارژ همراه اول و شارژ رایتل را با تنها چند کلیک خریداری کنید. با خرید آنلاین شارژ مستقیم در زمان خود صرفه‌جویی کنید.

خرید شارژ مستقیم

با اپلیکیشن تومن پی، به راحتی اینترنت بخرید

اگر از مشترکین سیم کارت‌های اعتباری هستید می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان سیم کارت خود را آنلاین شارژ کنید. برای خرید شارژ مستقیم باید شماره سیم کارت خود را وارد و اپراتورتان را انتخاب کنید. سپس بر روی دکمه شارژ بزنید، اگر کیف پول تومن را شارژ کنید، می‌توانید سیم کارت خود را بدون وارد کردن هیچ‌گونه رمز و عددی، شارژ کنید. با تومن شارژ مستقیم اپراتورهای رایتل، ایرانسل و همراه اول را بخرید.

خرید شارژ

قابل اعتماد و امن

پشتیبانی ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته با بالاترین امنیت

خرید سریع

سریع‌ترین شیوه خرید مستقیم شارژ برای همه اپراتورها

ساده و راحت

ساده‌ترین شیوه خرید یا پرداخت در دستان شما

خدمات پرداخت شهروندی تومن

پرداخت کرایه تاکسی

سریع ترین روش پرداخت کرایه تاکسی

خرید شارژ

پرداخت خلافی خودرو و عوارض جاده

پرداخت قبوض

پرداخت قبوض به سادگی

پرداخت جریمه خودرو

استعلام و پرداخت آنلاین خلافی خودرو

پرداخت عوارض جاده ای

پرداخت عوارض جاده، سریع و آسان

خرید طرح ترافیک

خرید ساده طرح ترافیک

سوالات متداول

شرکت الکام توسعه آماد از سال ۹۷ با برند “تومن” وارد حوزه پرداخت شده و با فراهم آوردن الزامات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مجوز لازم برای ورود به بازار پرداخت الکترونیکی کشور را کسب نموده است. اپلیکیشن تومن هم‌اکنون با بیش از ۱ میلیون کاربر و ۶۰ هزار پذیرنده در حوزه پرداخت الکترونیک فعال می‌باشد. همچنین تومن به عنوان پرداخت یار رسمی بانک مرکزی با ارائه درگاه پرداخت و سرویس تسویه حساب به عنوان بازوی مالی در کنار کسب و کارهای بزرگی همچون مجموعه اسنپ ایستاده است.