معامله امن تومن؛ معامله آنلاین با آسودگی خاطر

معامله امن تومن، امنیت معامله‌های آنلاین شما را تضمین می‌کند. سرویسی که در جهان با نام اسکرو (escrow) یا حساب امانی شناخته می‌شود. این سرویس نوعی توافق مالی است. در این توافق دارایی یا پول طرفین معامله، توسط تومن نگهداری می‌شود. در واقع، مبلغ پرداختی توسط خریدار نزد تومن امانت می‌ماند و پس از اتمام معامله (در صورت تایید خریدار)، بلافاصله پول به حساب فروشنده منتقل می‌شود.

تماس با تیم فروش
درگاه پرداخت امن تومن - تومن تراست

مراحل معامله امن

ساده، سریع و امن

خرید و فروش امن در دیوار

بدون نگرانی در دیوار معامله کنید. برای معامله امن در دیوار، وارد صفحه چت با فروشنده یا خریدار شوید و روی تصویر پازل در پایین سمت چپ صفحه کلیک کنید. سپس گزینه پرداخت امن را انتخاب کنید.

پرداخت راحت

به راحتی و در کمترین زمان ممکن معامله کنید.

پشتیبانی شبانه روزی

پشتیبانی تومن در هر مرحله از معامله در کنار شماست.

تضمین امنیت معامله

تومن امنیت معامله را برای خریدار و فروشنده تضمین می‌کند.

پیگیری اختلافات

درصورت وجود شکایت از هر طرف، تومن به آن رسیدگی خواهد کرد.

پلاگین ووکامرس معامله امن

به سادگی یک کلیک، معامله امن را به فروشگاه خود اضافه کنید

سوالات متداول

شرکت الکام توسعه آماد از سال ۹۷ با برند «تومن» وارد حوزه پرداخت شده و با فراهم آوردن الزامات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مجوز لازم برای ورود به بازار پرداخت الکترونیکی کشور را کسب نموده است. اپلیکیشن تومن هم‌اکنون با بیش از ۱ میلیون کاربر و ۶۰ هزار پذیرنده در حوزه پرداخت الکترونیک فعال می‌باشد. همچنین تومن به عنوان پرداخت یار رسمی بانک مرکزی با ارائه درگاه پرداخت و سرویس تسویه حساب به عنوان بازوی مالی در کنار کسب و کارهای بزرگی همچون مجموعه اسنپ ایستاده است.

هر کاربر دارای سایت فروشگاهی با ثبت نام در سرویس معامله امن تومن می‌تواند اقدام به ثبت فروشگاه خود نماید. اگر سایت فروشگاهی شما وردپرسی است، می‌توانید پس از تکمیل ثبت نام با دانلود پلاگین معامله امن تومن، به آسانی به معامله امن تومن متصل شوید. همینطور تومن با ارائه API امکان پیاده‌سازی را برای سایر فروشگاه‌ها فراهم کرده است.

فروشنده از لحظه پرداخت مبلغ معامله توسط خریدار، ۷ روز اعم از کاری یا غیرکاری برای ارسال مرسوله فرصت خواهد داشت.

با رعایت قوانین مربوط به کالاهای ممنوعه و خدمات غیرمجاز در تومن، امکان خرید و فروش گروه‌های مختلف کالا و خدمات وجود دارد.

پس از دریافت مورد معامله، ۳ روز جهت تایید و یا ثبت شکایت فرصت خواهید داشت، پس از گذشت ۳ روز در صورت عدم ثبت شکایت، معامله به صورت خودکار تایید شده و تسویه با فروشنده صورت خواهد گرفت.

کارمزد تومن برای ارائه سرویس معامله امن، ۱ درصد مبلغ معامله با کف ۱۰۰۰ تومن و سقف ۱۰۰ هزار تومن است و از خریدار دریافت می‌شود.

در صورتی که معامله در موعد مقرر به دست شما نرسید و یا در خصوص مورد معامله شکایتی داشتید، در قدم اول با فروشگاه تماس بگیرید، شماره پشتیبانی فروشگاه در جزئیات معامله موجود است. در صورتی که فروشگاه پاسخگو نبود و یا به توافق نرسیدید، می‌توانید با پشتیبانی تومن به شماره ۰۲۱۹۱۰۰۷۸۹۱ تماس حاصل نمایید.

پس از ارسال مرسوله توسط فروشنده، در جزئیات معامله روش ارسال و کدرهگیری قابل مشاهده خواهد بود، می‌توانید از طریق وب سایت شرکت‌های پستی با وارد کردن کدرهگیری، وضعیت مرسوله خود را مشاهده کنید.

پس از تایید هر خریدار، مبلغ معامله به کیف پول فروشنده واریز شده و امکان ثبت درخواست تسویه توسط فروشنده وجود خواهد داشت. در حال حاضر برای بانک‌های شهر، ملی، ملت، تجارت، کشاورزی، پاسارگاد، سپه، صادرات، رسالت، آینده، سامان، پارسیان و مسکن امکان تسویه آنی فعال می‌باشد و بلافاصله پس از ثبت درخواست مبلغ به حساب بانکی فروشنده واریز خواهد شد، تسویه سایر بانک‌ها از طریق سامانه پایای بانک مرکزی صورت خواهد گرفت و در اولین سیکل پایا به حساب فروشنده واریز خواهد شد.

در صورتی که خریدار شکایتی ثبت نماید، پس از بررسی تیم تومن در صورتی که حق با خریدار باشد، خریدار باید در کوتاه‌ترین زمان اقدام به ارسال مرسوله به خریدار نماید. پس از اینکه مرسوله به دست خریدار رسید، مبلغ پرداختی توسط کاربر طی مدت ۲۴ ساعت پس از کسر کارمزد به حساب بانکی خریدار برگشت زده خواهد شد.