راهنمای محصول

ثبت نام و ورود

پس از وارد شدن به صفحه ورود، با کادر وارد کردن شماره تلفن همراه رو به رو می شوید. شماره موبایلی که در این کادر وارد می‌کنید، راه ارتباطی ما با شما خواهد بود.
پس از وارد کردن شماره، یک کد 5 رقمی برای شما ارسال خواهد شد که به منظور اطمینان یافتن از صحت شماره شماست. با وارد کردن این کد تایید، فرآیند ثبت نام شما به پایان خواهد رسید.
به « تومن » خوش آمدید.

پرداخت کرایه تاکسی

با اسکن بارکد نصب شده در تاکسی، مشخصات راننده به شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید در صورت نیاز مبلغ مورد نظر را تغییر دهید. با لمس دکمه پرداخت، مبلغ کرایه از حساب شما کسر و به راننده منتقل می‌شود.
راه‌حل جایگزین اسکن بارکد، وارد کردن کد پذیرنده است. با لمس دکمه «کد پذیرنده» و وارد کردن کد 7 رقمی راننـده، به صفحه راننده هدایت خواهید شد.

افزایش اعتبار

در صورت نیاز، می‌توانید اعتبار کیف پول خود را افزایش دهید. برای این کار پس از انتخاب گزینه افزایش اعتبار و تعیین مبلغ مورد نظر به درگاه منتقل خواهید شد.
در درگاه بانکی، پس از انتخاب شماره کارت و وارد کردن رمز دوم و CVV2 گزینه تایید را انتخاب نمایید. پس از لمس دکمه تایید، اعتبار کیف پول شما افزایش خواهد یافت و به اپلیکیشن وارد خواهید شد.

خرید شارژ تلفن همراه

پس از وارد شدن به بخش خرید شارژ، شما باید اپراتور مورد نظر خود را انتخاب کنید. در مرحله بعد با انتخاب مبلغ شارژ مورد نیاز خود و انتخاب گزینه خرید فرایند خرید شما کامل می‌شود و سیم کارت شما بلافاصله شارژ می‌شود.
در صورت تمایل، می‌توانید با انتخاب دکمه «تغییر شماره» شماره دیگری را وارد کنید یا از لیست مخاطبان تلفن همراه خود یک شماره را انتخاب کنید.