درگاه پرداخت امن و هوشمند

سرویس درگاه پرداخت تومن (پرداخت‌یار رسمی بانک مرکزی) با گزینش هوشمند در میان PSPها، پایداری و عملکرد پروسه‌ها و فرایند‌های جریان ورودی مالی کسب و کار شما را ارتقا بخشیده و مدیریت می‌کند.

پشتیبانی ۷/۲۴

پشتیبانی ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته در سریع‌ترین زمان

سریعترین زمان ثبت تراکنش

ثبت تراکنش در بازه ۵۰ الی ۱۰۰ میلی‌ثانیه

امنیت بالای سرویس‌ها

سرویس‌های Fraud Detection هوشمند و ارائه IP‌های اختصاصی

پایداری در زمان‌های اوج

پایداری درگاه در زمان‌های اوج ترافیک تراکنش‌ها

کمترین کارمزد

مناسب‌ترین کارمزد جهت حمایت از کسب و کار‌ها

 

امنیت پرداخت

قابلیت تطابق کدملی و شماره موبایل و محدودیت شماره کارت بانکی

سرویس درگاه پرداخت برای توسعه دهندگان

وب سرویس و APIهای درگاه پرداخت هوشمند تومن

وب سرویس‌ها و API‌های تومن تمامی نیاز‌های مالی کسب و کار شما را به صورت یکپارچه و بدون نیاز به پیاده‌سازی‌های متعدد رفع کرده، همچنین دارای قابلیت شخصی سازی متناسب با کسب و کار و نیاز شما است

مستندات فنی سرویس درگاه پرداخت

محیط سندباکس درگاه پرداخت تومن

ساده‌ترین شیوه تست و راه‌اندازی درگاه پرداخت با سندباکس تومن

راه‌اندازی ساده و کاربردی درگاه پرداخت و امکان ایجاد حالات خاص، ‌Exceptionهای پرداخت در درگاه در زمان پیاده سازی و مشاهده Responseها

سرویس‌های یکپارچه تومن

مدیریت همه جانبه و هوشمند جریان‌های مالی از ورود تا خروج

راهکار‌های مالی تومن به شما کمک می‌کند تا با مدیریت آسان و سریع جریان‌های مالی کسب و کارتان به صورت همه جانبه، بر ارزشی که در محصول خود خلق می‌کنید تمرکز کرده و نگران امور و فرایند‌های مالی آن نباشید.

مناسب برای هر کسب و کاری

صرافی‌های رمز ارز

پلتفرم‌های حمل و نقل

توسعه دهندگان بازی

کارگزاری‌ها

بستر‌های فروش

پلتفرم‌های فیلم و سریال

ارائه دهندگان خدمات

درگاه پرداخت اشتراکی

سرویس تسهیم خودکار

ساده‌ترین شیوه مدیریت مالی کسب و کار‌های شراکتی با امکان تسهیم و واریز درآمد حاصل از فروش خدمات و محصولات در سهم‌های شناور یا ثابت به حساب شرکای تجاری

واریز شناسه دار

سقف واریز رو بشکن!

راهکار جایگزین درگاه پرداخت جهت واریز به کسب و کار‌ها بدون محدودیت‌های فعلی مبلغی در درگاه‌های پرداخت، با امکان واریز از روش‌هایی همچون؛ پایا، ساتنا و حساب به حساب به وسیله؛ موبایل بانک، اینترنت بانک، شعب بانک‌ها و دستگاه‌های ATM

لینک پرداخت

کوتاه ترین راه پرداخت

راهکار جایگزین درگاه پرداخت جهت واریز به کسب و کار‌ها بدون محدودیت‌های فعلی مبلغی در درگاه‌های پرداخت، با امکان واریز از روش‌هایی همچون؛ پایا، ساتنا و حساب به حساب به وسیله؛ موبایل بانک، اینترنت بانک، شعب بانک‌ها و دستگاه‌های ATM

کارمزد سرویس تسویه حساب

به صرفه و منصفانه

کارمزد‌های اعلام شده بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده می‌باشند، کارمزد‌ها بعلاوه ۹٪ مالیات بر ارزش افزوده کسر خواهند شد.

تعداد تسویه روزانه

تا ۱۰۰۰ تسویه

بیشتر از ۱۰۰۰ تسویه

مبلغ کارمزد

تا سقف ۴،۰۰۰ تومان ۱ درصد

درخواست فعال‌سازی درگاه پرداخت

فعال سازی درگاه زیر 48 ساعت

سرویس درگاه پرداخت تومن (پرداخت‌یار رسمی بانک مرکزی) با گزینش هوشمند در میان PSPها، پایداری و عملکرد پروسه‌ها و فرایند‌های جریان ورودی مالی کسب و کار شما را ارتقا بخشیده و مدیریت می‌کند.

درخواست مشاوره

سوالات متداول

شرکت الکام توسعه آماد از سال ۹۷ با برند “تومن” وارد حوزه پرداخت شده و با فراهم آوردن الزامات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مجوز لازم برای ورود به بازار پرداخت الکترونیکی کشور را کسب نموده است. اپلیکیشن تومن هم‌اکنون با بیش از ۱ میلیون کاربر و ۶۰ هزار پذیرنده در حوزه پرداخت الکترونیک فعال می‌باشد. همچنین تومن به عنوان پرداخت یار رسمی بانک مرکزی با ارائه درگاه پرداخت و سرویس تسویه حساب به عنوان بازوی مالی در کنار کسب و کارهای بزرگی همچون مجموعه اسنپ ایستاده است.

هر کاربر دارای سایت فروشگاهی با ثبت نام در سرویس پرداخت امن تومن می‌تواند اقدام به ثبت فروشگاه خود نماید. اگر سایت فروشگاهی شما وردپرسی است، می‌توانید پس از تکمیل ثبت نام با دانلود پلاگین پرداخت امن تومن، به آسانی به درگاه پرداخت امن تومن متصل شوید. همینطور تومن با ارائه API امکان پیاده‌سازی را برای سایر فروشگاه‌ها فراهم کرده است.

فروشنده از لحظه پرداخت مبلغ معامله توسط خریدار، ۴ روز اعم از کاری یا غیرکاری برای ارسال مرسوله فرصت خواهد داشت.

با رعایت قوانین مربوط به کالاهای ممنوعه و خدمات غیرمجاز در تومن، امکان خرید و فروش گروه‌های مختلف کالا و خدمات وجود دارد.

پس از دریافت مورد معامله، ۳ روز جهت تایید و یا ثبت شکایت فرصت خواهید داشت، پس از گذشت ۳ روز در صورت عدم ثبت شکایت، معامله به صورت خودکار تایید شده و تسویه با فروشنده صورت خواهد گرفت.

کارمزد تومن برای ارائه سرویس پرداخت امن، ۱ درصد مبلغ معامله با کف ۱۰۰۰ تومن و سقف ۱۰۰ هزار تومن است و از فروشنده دریافت می‌شود.

در صورتی که معامله در موعد مقرر به دست شما نرسید و یا در خصوص مورد معامله شکایتی داشتید، در قدم اول با فروشگاه تماس بگیرید، شماره پشتیبانی فروشگاه در جزئیات معامله موجود است. در صورتی که فروشگاه پاسخگو نبود و یا به توافق نرسیدید، می‌توانید با پشتیبانی تومن به شماره ۰۲۱۹۱۰۰۷۸۹۱ تماس حاصل نمایید.

پس از ارسال مرسوله توسط فروشنده، در جزئیات معامله روش ارسال و کدرهگیری قابل مشاهده خواهد بود، می‌توانید از طریق وب سایت شرکت‌های پستی با وارد کردن کدرهگیری، وضعیت مرسوله خود را مشاهده کنید.

پس از تایید هر خریدار، مبلغ معامله به کیف پول فروشنده واریز شده و امکان ثبت درخواست تسویه توسط فروشنده وجود خواهد داشت. در حال حاضر برای بانک‌های شهر، ملی، ملت، تجارت، کشاورزی، پاسارگاد، سپه، صادرات، رسالت، آینده، سامان، پارسیان و مسکن امکان تسویه آنی فعال می‌باشد و بلافاصله پس از ثبت درخواست مبلغ به حساب بانکی فروشنده واریز خواهد شد، تسویه سایر بانک‌ها از طریق سامانه پایای بانک مرکزی صورت خواهد گرفت و در اولین سیکل پایا به حساب فروشنده واریز خواهد شد.

در صورتی که خریدار شکایتی ثبت نماید، پس از بررسی تیم تومن در صورتی که حق با خریدار باشد، خریدار باید در کوتاه‌ترین زمان اقدام به ارسال مرسوله به خریدار نماید. پس از اینکه مرسوله به دست خریدار رسید، مبلغ پرداختی توسط کاربر طی مدت ۲۴ ساعت پس از کسر کارمزد به حساب بانکی خریدار برگشت زده خواهد شد.