تسویه آنی، سریع و مطمئن

سرویس تسویه آنی تومن راهکاری ساده و کارآمد جهت انتقال وجه و تسویه حساب با مشتریان، همکاران، کاربران و شرکای تجاری کسب و کار شما است. این سرویس پول را به دو صورت آنی (حساب به حساب) و پایا و از طریق داشبورد مدیریتی یا API منتقل می‌کند.

پشتیبانی ۷/۲۴

پشتیبانی ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته در سریع‌ترین زمان

 

Account Manager اختصاصی

 اختصاص Account Manager برای پیشبرد نیازها

 

رصد لحظه‌ای تراکنش‌ها

 رصد لحظه‌ای تراکنش از زمان ایجاد تا انجام آن

 

سرویس استعلام شبا IBAN

سرویس استعلام شبا جهت هویت سنجی مشتریان کسب و کار شما

 

عدم محدودیت سقف هر تراکنش

انعطاف در سقف تراکنش‌ها وابسته به نیاز کسب و کار شما

تسویه آنی برای توسعه دهندگان

وب سرویس‌ها و APIهای سرویس تسویه آنی

وب سرویس‌ها و API‌های تومن تمامی نیاز‌های مالی کسب و کار شما را به صورت یکپارچه و بدون نیاز به پیاده‌سازی‌های متعدد رفع می‌کند، همچنین دارای قابلیت شخصی‌سازی متناسب با خواسته‌های شما است.

مستندات فنی

سرویس‌های یکپارچه تومن

مدیریت همه جانبه و هوشمند جریان‌های مالی از ورود تا خروج

راهکار‌های مالی تومن به شما کمک می‌کند تا با مدیریت آسان و سریع جریان‌های مالی کسب و کارتان به صورت همه جانبه، بر ارزشی که در محصول خود خلق می‌کنید تمرکز کرده و نگران امور و فرایند‌های مالی آن نباشید.

مناسب برای هر کسب و کاری

صرافی‌های رمز ارز

پلتفرم‌های حمل و نقل

توسعه دهندگان بازی

کارگزاری‌ها

بستر‌های فروش

پلتفرم‌های فیلم و سریال

ارائه دهندگان خدمات

تسویه آنی و پایا

انتقال وجه بدون محدودیت زمانی

این سرویس، محدودیت زمانی نقل‌وانتقال وجه به روش پایا را رفع می‌کند. سرویس تسویه‌حساب آنی تومن باتوجه‌به برخورداری از روش انتقال وجه داخلی درون بانکی (حساب به‌حساب)، در هر لحظه از شبانه‌روز و در تمامی روزهای سال امکان انتقال وجه را به‌صورت لحظه‌ای فراهم می‌سازد.

اطمینان بیشتر با رسید تسویه

ارائه رسید هر تراکنش

قابلیت ارائه رسید هر تراکنش به صورت فایل PDF یا لینک رسید آنلاین، برای پشتیبانی هرچه بهتر مشتریان و کاربران کسب و کار شماوجود دارد.

سوالات متداول

شرکت الکام توسعه آماد از سال ۹۷ با برند “تومن” وارد حوزه پرداخت شده و با فراهم آوردن الزامات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مجوز لازم برای ورود به بازار پرداخت الکترونیکی کشور را کسب نموده است. اپلیکیشن تومن هم‌اکنون با بیش از ۱ میلیون کاربر و ۶۰ هزار پذیرنده در حوزه پرداخت الکترونیک فعال می‌باشد. همچنین تومن به عنوان پرداخت یار رسمی بانک مرکزی با ارائه درگاه پرداخت و سرویس تسویه حساب به عنوان بازوی مالی در کنار کسب و کارهای بزرگی همچون مجموعه اسنپ ایستاده است.

هر کاربر دارای سایت فروشگاهی با ثبت نام در سرویس پرداخت امن تومن می‌تواند اقدام به ثبت فروشگاه خود نماید. اگر سایت فروشگاهی شما وردپرسی است، می‌توانید پس از تکمیل ثبت نام با دانلود پلاگین پرداخت امن تومن، به آسانی به درگاه پرداخت امن تومن متصل شوید. همینطور تومن با ارائه API امکان پیاده‌سازی را برای سایر فروشگاه‌ها فراهم کرده است.

فروشنده از لحظه پرداخت مبلغ معامله توسط خریدار، ۴ روز اعم از کاری یا غیرکاری برای ارسال مرسوله فرصت خواهد داشت.

با رعایت قوانین مربوط به کالاهای ممنوعه و خدمات غیرمجاز در تومن، امکان خرید و فروش گروه‌های مختلف کالا و خدمات وجود دارد.

پس از دریافت مورد معامله، ۳ روز جهت تایید و یا ثبت شکایت فرصت خواهید داشت، پس از گذشت ۳ روز در صورت عدم ثبت شکایت، معامله به صورت خودکار تایید شده و تسویه با فروشنده صورت خواهد گرفت.

کارمزد تومن برای ارائه سرویس پرداخت امن، ۱ درصد مبلغ معامله با کف ۱۰۰۰ تومن و سقف ۱۰۰ هزار تومن است و از فروشنده دریافت می‌شود.

در صورتی که معامله در موعد مقرر به دست شما نرسید و یا در خصوص مورد معامله شکایتی داشتید، در قدم اول با فروشگاه تماس بگیرید، شماره پشتیبانی فروشگاه در جزئیات معامله موجود است. در صورتی که فروشگاه پاسخگو نبود و یا به توافق نرسیدید، می‌توانید با پشتیبانی تومن به شماره ۰۲۱۹۱۰۰۷۸۹۱ تماس حاصل نمایید.

پس از ارسال مرسوله توسط فروشنده، در جزئیات معامله روش ارسال و کدرهگیری قابل مشاهده خواهد بود، می‌توانید از طریق وب سایت شرکت‌های پستی با وارد کردن کدرهگیری، وضعیت مرسوله خود را مشاهده کنید.

پس از تایید هر خریدار، مبلغ معامله به کیف پول فروشنده واریز شده و امکان ثبت درخواست تسویه توسط فروشنده وجود خواهد داشت. در حال حاضر برای بانک‌های شهر، ملی، ملت، تجارت، کشاورزی، پاسارگاد، سپه، صادرات، رسالت، آینده، سامان، پارسیان و مسکن امکان تسویه آنی فعال می‌باشد و بلافاصله پس از ثبت درخواست مبلغ به حساب بانکی فروشنده واریز خواهد شد، تسویه سایر بانک‌ها از طریق سامانه پایای بانک مرکزی صورت خواهد گرفت و در اولین سیکل پایا به حساب فروشنده واریز خواهد شد.

در صورتی که خریدار شکایتی ثبت نماید، پس از بررسی تیم تومن در صورتی که حق با خریدار باشد، خریدار باید در کوتاه‌ترین زمان اقدام به ارسال مرسوله به خریدار نماید. پس از اینکه مرسوله به دست خریدار رسید، مبلغ پرداختی توسط کاربر طی مدت ۲۴ ساعت پس از کسر کارمزد به حساب بانکی خریدار برگشت زده خواهد شد.