سرویس تسویه آنی تومن

تسویه آنی سریع و مطمئن

سرویس تسویه تومن راهکاری ساده و کارآمد جهت انتقال وجه و تسویه حساب با مشتریان، همکاران، کاربران و شرکای تجاری کسب و کار شما بوده و به دو صورت آنی و پایا و از طریق داشبورد مدیریتی یا API قابل استفاده است.

درخواست مشاوره

پشتیبانی 7/24

پشتیبانی ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته در سریع‌ترین زمان

 

امنیت بالای سرویس‌ها

سرویس‌های Fraud Detection هوشمند و ارائه IP‌های اختصاصی

 

گزارش مدیریتی

نمودار‌ها و گزارش‌های کمی و کیفی در داشبورد مدیریتی

 

سرویس استعلام شبا IBAN

سرویس استعلام شبا جهت هویت سنجی مشتریان کسب و کار شما

 

عدم محدودیت سقف هر تراکنش

انعطاف در سقف تراکنش‌ها وابسته به نیاز کسب و کار شما

سرویس تسویه برای توسعه دهندگان

وب سرویس‌ها و APIهای سرویس تسویه سریع، امن و در دسترس

وب سرویس‌ها و API‌های تومن تمامی نیاز‌های مالی کسب و کار شما را به صورت یکپارچه و بدون نیاز به پیاده‌سازی‌های متعدد رفع کرده، همچنین دارای قابلیت شخصی سازی متناسب با کسب و کار و نیاز شما است

مستندات فنی سرویس تسویه

سرویس‌های یکپارچه تومن

مدیریت همه جانبه و هوشمند جریان‌های مالی از ورود تا خروج

راهکار‌های مالی تومن به شما کمک می‌کند تا با مدیریت آسان و سریع جریان‌های مالی کسب و کارتان به صورت همه جانبه، بر ارزشی که در محصول خود خلق می‌کنید تمرکز کرده و نگران امور و فرایند‌های مالی آن نباشید.

مناسب برای هر کسب و کاری

صرافی‌های رمز ارز

پلتفرم‌های حمل و نقل

توسعه دهندگان بازی

کارگزاری‌ها

بستر‌های فروش

پلتفرم‌های فیلم و سریال

ارائه دهندگان خدمات

تسویه آنی و پایا

انتخاب با شماست

امکان استفاده از تسویه آنی و پایا بر اساس انتخاب شما جهت تسویه حساب با همکاران، کاربران و شرکای تجاری کسب و کارتان از طریق داشبورد مدیریتی یا API. تسویه آنی محدودیت زمانی نداشته و در هر ساعتی از شبانه روز در کسری از ثانیه امکان‌پذیر است.

اطمینان بیشتر با رسید تسویه

ارائه رسید هر تراکنش

قابلیت ارائه رسید هر تراکنش به صورت فایل PDF یا لینک رسید آنلاین جهت پشتیبانی هرچه بهتر مشتریان و کاربران کسب و کار شما

کارمزد سرویس تسویه حساب

به صرفه و منصفانه

کارمزد‌های اعلام شده بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده می‌باشند، کارمزد‌ها بعلاوه ۹٪ مالیات بر ارزش افزوده کسر خواهند شد.

تعداد تسویه روزانه

تا ۱۰۰۰ تسویه

بیشتر از ۱۰۰۰ تسویه

مبلغ کارمزد

تا سقف ۴،۰۰۰ تومان ۱ درصد

سوالات متداول

شرکت الکام توسعه آماد از سال ۹۷ با برند “تومن” وارد حوزه پرداخت شده و با فراهم آوردن الزامات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مجوز لازم برای ورود به بازار پرداخت الکترونیکی کشور را کسب نموده است. اپلیکیشن تومن هم‌اکنون با بیش از ۱ میلیون کاربر و ۶۰ هزار پذیرنده در حوزه پرداخت الکترونیک فعال می‌باشد. همچنین تومن به عنوان پرداخت یار رسمی بانک مرکزی با ارائه درگاه پرداخت و سرویس تسویه حساب به عنوان بازوی مالی در کنار کسب و کارهای بزرگی همچون مجموعه اسنپ ایستاده است.

هر کاربر دارای سایت فروشگاهی با ثبت نام در سرویس پرداخت امن تومن می‌تواند اقدام به ثبت فروشگاه خود نماید. اگر سایت فروشگاهی شما وردپرسی است، می‌توانید پس از تکمیل ثبت نام با دانلود پلاگین پرداخت امن تومن، به آسانی به درگاه پرداخت امن تومن متصل شوید. همینطور تومن با ارائه API امکان پیاده‌سازی را برای سایر فروشگاه‌ها فراهم کرده است.

فروشنده از لحظه پرداخت مبلغ معامله توسط خریدار، ۴ روز اعم از کاری یا غیرکاری برای ارسال مرسوله فرصت خواهد داشت.

با رعایت قوانین مربوط به کالاهای ممنوعه و خدمات غیرمجاز در تومن، امکان خرید و فروش گروه‌های مختلف کالا و خدمات وجود دارد.

پس از دریافت مورد معامله، ۳ روز جهت تایید و یا ثبت شکایت فرصت خواهید داشت، پس از گذشت ۳ روز در صورت عدم ثبت شکایت، معامله به صورت خودکار تایید شده و تسویه با فروشنده صورت خواهد گرفت.

کارمزد تومن برای ارائه سرویس پرداخت امن، ۱ درصد مبلغ معامله با کف ۱۰۰۰ تومن و سقف ۱۰۰ هزار تومن است و از فروشنده دریافت می‌شود.

در صورتی که معامله در موعد مقرر به دست شما نرسید و یا در خصوص مورد معامله شکایتی داشتید، در قدم اول با فروشگاه تماس بگیرید، شماره پشتیبانی فروشگاه در جزئیات معامله موجود است. در صورتی که فروشگاه پاسخگو نبود و یا به توافق نرسیدید، می‌توانید با پشتیبانی تومن به شماره ۰۲۱۹۱۰۰۷۸۹۱ تماس حاصل نمایید.

پس از ارسال مرسوله توسط فروشنده، در جزئیات معامله روش ارسال و کدرهگیری قابل مشاهده خواهد بود، می‌توانید از طریق وب سایت شرکت‌های پستی با وارد کردن کدرهگیری، وضعیت مرسوله خود را مشاهده کنید.

پس از تایید هر خریدار، مبلغ معامله به کیف پول فروشنده واریز شده و امکان ثبت درخواست تسویه توسط فروشنده وجود خواهد داشت. در حال حاضر برای بانک‌های شهر، ملی، ملت، تجارت، کشاورزی، پاسارگاد، سپه، صادرات، رسالت، آینده، سامان، پارسیان و مسکن امکان تسویه آنی فعال می‌باشد و بلافاصله پس از ثبت درخواست مبلغ به حساب بانکی فروشنده واریز خواهد شد، تسویه سایر بانک‌ها از طریق سامانه پایای بانک مرکزی صورت خواهد گرفت و در اولین سیکل پایا به حساب فروشنده واریز خواهد شد.

در صورتی که خریدار شکایتی ثبت نماید، پس از بررسی تیم تومن در صورتی که حق با خریدار باشد، خریدار باید در کوتاه‌ترین زمان اقدام به ارسال مرسوله به خریدار نماید. پس از اینکه مرسوله به دست خریدار رسید، مبلغ پرداختی توسط کاربر طی مدت ۲۴ ساعت پس از کسر کارمزد به حساب بانکی خریدار برگشت زده خواهد شد.