بلاگدسته بندی نشدهفعال سازی رمز پویا بانک پارسیان

فعال سازی رمز پویا بانک پارسیان

اگر جزو مشتریان بانک پارسیان هستید و می‌خواهید  از خدمات پرداخت آنلاین استفاده کنید، باید رمز دوم بانک پارسیان را فعال کنید. با استفاده از رمز دوم، احتمال سواستفاده از کارت شما در خرید‌های اینترنتی و تراکنش‌های انتقال وجه شتابی به شدت کاهش یافته است و با آسودگی خیال بیشتر از خدمات پرداخت آنلاین استفاده می‌کنید.

دریافت رمز دوم با همراه بانک پارسیان

در حال حاضر امکان دریافت رمز یک‌بار مصرف به صورت آفلاین از طریق همراه بانک پارسیان (پارسیان من) فراهم است.

استفاده از این سرویس تنها برای مشتریانی امکان پذیر است که شماره‌ تلفن همراه خود را به بانک معرفی کرده باشند. برای ثبت یا اصلاح شماره تلفن همراه، لازم است به یکی از شعب بانک مراجعه کنید.

اگر کارت نقدی پارسیان را دارید، می‌توانید برای فعال سازی رمز یکبار مصرف کارت، به خودپردازهای بانک پارسیان مراجعه کنید و از طریق منوی عملیات رمز  ثبت نام رمز یکبار را انجام دهید و سپس ضمن مطالعه‌ی راهنمای نصب داخل اپلیکیشن پارسیان من شده و مراحل ثبت را نهایی کنید.

پس از انجام مراحل فوق، پیامک فعال سازی رمز یکبار مصرف کارت، که حاوی کد فعال سازی است به شماره تلفن همراه شما ارسال می‌شود. دقت داشته باشید که مدت اعتبار این کد فقط 24 ساعت است.

برای فعال سازی رمز یکبار مصرف آفلاین بانک پارسیان، بعد از ورود به اپلیکیشن و رفتن به منوی اصلی > منوی رمز یکبار مصرف > صفحه ثبت، باید شماره کارت و کد فعال سازی ارسال شده به شماره تلفن همراهتان را وارد شود. پس از انتخاب گزینه تایید، پیامی مبنی بر ثبت نام موفق نمایش داده خواهد شد.

اطلاعیه‌ی مهم

نسخه‌ی اندروید برای نصب اپلیکیشن‌ها باید 4.4 یا بیشتر باشد. نسخه‌ی ios برای نصب اپلیکیشن‌ها باید بالاتر از 0.8 باشد.

دریافت رمز پویا بانک پارسیان با پیامک

در صورتی که شماره تلفن همراه شما در سیستم اطلاعاتی این بانک ثبت شده و رمز دوم ایستا داشته باشید، رمز دوم پویا از طریق پیامک برای شما ارسال شود.
با استفاده از سرویس SOD  (ارئه خدمت به درخواست مشتری) قادر خواهید بود با ارسال 4 رقم آخر شماره کارت پارسیان خود به شماره 50001099 رمز پویای آن کارت را در لحظه دریافت کنید.

مشتریانی که قادر به فعال سازی رمز دوم پویا به صورت غیرحضوری نیستند

با مراجعه حضوری به شعب این بانک می‌توانید از کمک‌های کارشناسان برای تکمیل فرآیند فعال سازی استفاده نمایید.همراه داشن مدارک شناسایی الزامیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی این بانک تماس بگیرید: شماره تماس: 02181151000

۱ نظر

ثبت دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

عضویت در خبرنامه

دریافت جدیدترین اخبار مالی

با عضویت در خبرنامه تومن از جدیدترین اخبار و مقالات حوزه مالی سریعتر از همیشه با خبر شوید.